067-171-67-47
Категорії
Багато цікавого у нас в Instagram
 

Колоїдні мінерали – унікальний дар природи

Мінеральні речовини необхідні організму для будівництва тканин, виробництва ферментів та гормонів, підтримки водно-електролітного та кислотно-лужного балансу. Нестача будь-якого мікро- або макроелемента може позначитися на здоров'ї всієї системи, тому мінерали повинні постійно надходити до нас із продуктів харчування.

Але, на жаль, не всі люди харчуються збалансовано, а неправильний підхід до вирощування сільськогосподарських культур збіднює мікроелементний склад овочів та фруктів. Більше того, багато продуктів містять шкідливі речовини, з виведенням яких організму складно впоратися без додаткової підтримки.

Тому дієтологи рекомендують вживати дієтичні добавки з мінералами, збагачувати ними свій щоденний раціон. При дефіциті конкретного мінералу можна приймати однокомпонентні добавки, наприклад залізо, цинк, кальцій, калій або магній. Для повнішого ефекту використовують мультимінеральні комплекси, що складаються з декількох інгредієнтів, що підсилюють ефект один одного.

Мінерали в колоїдному розчині

Колоїдні мінерали збереглися у первозданному у вигляді найдрібніших частинок, що утворюють колоїдний розчин. Тому вони мають особливі електролітичні властивості і високу біодоступність. Видобувають такі мінерали з доісторичних родовищ, де вони формувалися протягом мільйонів років із продуктів мінералізації стародавніх рослин.

Колоїдні мінерали є цілком природними, їхня біодоступність у 2,5 рази більша, ніж у хелатних форм і в 10 разів перевищує ступінь засвоєння неорганічних мінералів. Частинки колоїдного розчину у 7000 разів менше, ніж еритроцити, тому вони з великою легкістю поглинаються стінками кишечника. Ще одна унікальна особливість даних частинок у тому, що вони мають негативний заряд. При цьому стінки кишечника заряджені позитивно, що дозволяє сформувати невелике електромагнітне поле, під впливом якого мінеральні частинки розподіляються вздовж стінок кишечника і всмоктуються на 98%.

Переваги колоїдних мінералів

  • Допомагають зміцнити імунітет та захиститися від інфекцій
  • Підвищують загальний тонус та рівень енергії
  • Поліпшують стан сполучних тканин
  • Захищають здоров'я серця та судин
  • Максимально засвоюються організмом
  • Містять повний набір мікро- та макроелементів, які складно отримати з продуктів харчування
  • Мають цілком природне походження
  • Безпечні для алергіків

На нашому сайті представлені колоїдні мінерали NOW FOODS - приємний на смак розчин, в якому міститься унікальний набір мікро- та макроелементів у формі солей фульвової кислоти. Ці мінерали видобувають у стародавньому родовищі штату Юта, де вони збереглися у природному вигляді.

Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Поділіться своєю думкою про покупку, і компанії в цілому. Тільки так ми зможемо вдосконалити наш сервіс і бути кращими для вас.

Схожі статті

Чи можна схуднути за допомогою дієтичних добавок?

Чи можна схуднути за допомогою дієтичних добавок?

Захищаємо та підвищуємо імунітет

Захищаємо та підвищуємо імунітет

Шкідливість білого цукру. Цукрозамінники

Шкідливість білого цукру. Цукрозамінники