067-171-67-47
Категорії
Багато цікавого у нас в Instagram
 

5 помилок у харчуванні при схудненні

Тема схуднення залишається актуальною протягом десятиліть. Тисячі жінок, та й не менше чоловіків, активно борються із зайвими кілограмами, але не завжди досягають бажаного результату. Неправильний підхід до нормалізації ваги може виявитися не тільки безрезультатним, але й завдати серйозної шкоди здоров'ю.

Розглянемо основні помилки у раціоні харчування, що заважають людям побудувати фігуру мрії.

  1. Радикальна відмова від їжі. Чим менше їси, тим швидше схуднеш - думає багато хто, але радикальна відмова від їжі призводить до протилежного результату. Норма споживаних кілокалорій на день для жінок становить 2000, для чоловіків 3000. Відмова від їжі, або гірше за те, мізерне харчування у 400-700 калорій на день, веде до уповільнення обміну речовин. Адже тільки при хорошій швидкості метаболізму жири розщеплюються і не накопичуються в організмі. Тим більше, виснажливе голодування створює додатковий стрес, що може призвести до зриву, коли людина починає їсти все підряд у великій кількості.
  2. Нехтування сніданком. Багато людей не мають гарного апетиту зранку та задовольняються лише чашкою кави. Проте саме сніданок йде в енергію для розумової діяльності. Якщо ви знехтували сніданком і недостатньо добре пообідали, то на вечерю зростає ризик переїдання. Адже ні що інше, як надлишок калорій у вечірній час, залишається з нами у вигляді жирових відкладень.
  3. Повна відмова від жирів. Насправді організму потрібні якісні жири для будівництва клітин, підтримки здоров'я судин, слизових оболонок та інших тканин. Перевагу потрібно віддавати полі- та мононенасиченим жирам, які містяться в рослинних оліях холодного віджиму (омега-3, 6 та 9) та морепродуктах (омега-3). А ось від трансжирів та пальмової олії, дійсно, потрібно відмовитися. Ці види жирів засмічують клітини та практично не виводяться з організму.
  4. Відсутність графіка прийомів їжі. Спонтанні перекуси збивають організм з пантелику, що може призвести до збоїв у роботі травлення та обміну речовин. Тому важливо приймати їжу по годинах та їсти 5 разів на день: 3 основні прийоми їжі та 2 запланованих перекушування. Вечеряти краще не пізніше 6-7 годин вечора. Вночі шлунок має відпочивати, щоб уранці з новими силами почати справно працювати.
  5. Недостатнє споживання води. При схудненні та заняттях спортом прискорюється метаболізм, що відбувається у рідкому середовищі. Організму необхідна вода для виведення токсинів та оновлення клітин. Поряд із дієтою та регулярними заняттями спортом, необхідно випивати не менше 2 літрів води на день.

Для того, щоб нормалізувати вагу плавно, без різкої відмови від звичної їжі та шкоди здоров'ю, іноді буває досить просто збалансувати свій раціон. Фахівці рекомендують розподіляти продукти, залежно від часу доби. Так, солодке краще їсти зранку, а обід має бути основним прийомом їжі, тому що травлення вдень працює з найбільшою інтенсивністю. Під кінець дня активність ШКТ знижується, тому вечеря має бути неважкою - тушковані чи свіжі овочі, кисломолочні продукти та інша легка їжа.

Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Поділіться своєю думкою про покупку, і компанії в цілому. Тільки так ми зможемо вдосконалити наш сервіс і бути кращими для вас.

Схожі статті

Чи можна схуднути за допомогою дієтичних добавок?

Чи можна схуднути за допомогою дієтичних добавок?

Колоїдні мінерали – унікальний дар природи

Колоїдні мінерали – унікальний дар природи

Як підтримати здоров'я суглобів

Як підтримати здоров'я суглобів