067-171-67-47
Категорії
Багато цікавого у нас в Instagram
 

ТОП-10 найцінніших поживних речовин для чоловіків

Чоловічий організм має свої особливості та вимагає певних поживних речовин для підтримки своїх функцій. Як представникам сильної статі, чоловікам властиво більше працювати фізично та піддавати свій організм ментальним та емоційним навантаженням. Все це впливає на здоров'я нервової та серцево-судинної систем, репродуктивну функцію та загальний життєвий тонус. Особливої ​​підтримки потребують чоловіки, які ведуть активний спосіб життя та спортсмени.

Багато чоловіків стикаються із захворюваннями репродуктивних органів у досить молодому віці. Тому за станом свого організму необхідно постійно стежити – регулярно відвідувати лікаря, вести здоровий спосіб життя та приймати відповідні дієтичні добавки.

Нижче наведено основні поживні речовини (вітаміни, мінерали, амінокислоти, рослинні екстракти), які допоможуть підтримати чоловіче здоров'я та підвищити рівень енергії.

  1. Екстракт пальми сереноа (со-пальметто). Незамінний для профілактики захворювань передміхурової залози та підтримки репродуктивного здоров'я.
  2. Алое вера. Допомагає покращити якість насіннєвої рідини, багата на природні мінерали, позитивно впливає на еректильну функцію.
  3. Трибулус – відома рослина-афродизіак, яка також сприяє збільшенню енергії та нарощуванню м'язової маси. Часто використовується у спортивному харчуванні.
  4. Вітаміни групи В благотворно впливають не сексуальне здоров'я, нервову систему та метаболізм.
  5. Коензим Q10 підтримує серцево-судинну систему і уповільнює процеси старіння.
  6. Цинк – підвищує рівень тестостерону, впливає на потенцію та функцію статевих органів. Максимальна кількість цього мінералу міститься у простаті. Разом із селеном, цинк підтримує здоров'я цього важливого чоловічого органу.
  7. Вітамін Е підтримує репродуктивну функцію, захищає від вільних радикалів та серцево-судинних захворювань.
  8. Глютамін – амінокислота, яка збільшує загальну витривалість організму, допомагає у нарощуванні м'язової маси та спалюванні жиру.
  9. Креатин моногідрат – як і протеїн, бере участь у побудові м'язів, позбавляє зайвої ваги.
  10. ВСАА – комплекс амінокислот (лейцин, ізолейцин, валін), який широко використовується у спортивному харчуванні. Допомагає розвитку мускулатури, покращує витривалість та якість тренувань.

Вітаміни, мінерали, амінокислоти та інші поживні речовини для чоловіків краще приймати у вигляді комплексних дієтичних добавок, які мають спрямовану дію – для спорту, загальнозміцнюючу, для репродуктивного здоров'я.

Наш інтернет-магазин пропонує мультивітаміни для чоловіків від американської компанії Now Foods: Adam Men's Multi та Men's Active Sports Multi.

Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Поділіться своєю думкою про покупку, і компанії в цілому. Тільки так ми зможемо вдосконалити наш сервіс і бути кращими для вас.

Схожі статті

Як заповнити дефіцит Вітаміну D

Як заповнити дефіцит Вітаміну D

Омега-3. Всебічна підтримка здоров'я

Омега-3. Всебічна підтримка здоров'я