067-171-67-47
Категорії
Багато цікавого у нас в Instagram
 

Риб'ячий жир та омега-3: як вибрати добавку з безпечним складом?

Кілька десятиліть тому риб'ячий жир був надзвичайно популярним. Багато хто до цих пір пам'ятає його специфічний смак і запах, який доводилося терпіти через незаперечну користь для здоров'я. На щастя, на сучасному ринку можна знайти дієтичні добавки нового покоління, які містять очищений риб'ячий жир та омега-3 у формі капсул. Їх зручно приймати, не відчуваючи при цьому якихось неприємних відчуттів.

Що потрібно знати про виробництво риб'ячого жиру та жирних кислот:

  • Звичайний риб'ячий жир отримують з жирової тканини риб, причому в ньому можуть залишатися домішки і концентрація омега-3 досить низька.
  • Великі види риб із тривалим життєвим циклом накопичують велику кількість токсинів: мікропластик, діоксини, ртуть та інші важкі метали.
  • Для складання якісних дієтичних добавок у якості сировини використовується лише дрібна глибоководна риба, що має короткий життєвий цикл, за який не встигають накопичуватися токсини.
  • Сучасні технології дозволяють очищати риб'ячий жир методом молекулярної дистиляції, витягуючи з нього концентровані ЕПК та ДГК.
  • Тригліцеридна форма omega-3 вважається більш натуральною та біодоступною, ніж етил-естерова (синтетична, отримана за допомогою етилування тригліцеридної форми).
  • Міжнародна організація GOED (Global organization for EPA & DHA omega-3s) здійснює суворий контроль якості дієтичних добавок із омега-3. Отримати схвалення цієї організації непросто, адже далеко не кожен товар відповідає заявленим вимогам. Тому за наявністю маркування зі схваленням GOED можна судити про якість та безпеку тієї чи іншої добавки.

Омега-3 у сучасних добавках

Якісні дієтичні добавки містять молекулярно-очищений концентрат риб'ячого жиру, вміст ЕПК та ДГК у якому вказується окремо.

У нашому інтернет-магазині можна знайти добавки з різною концентрацією жирних кислот, омега-3 у складі вітамінно-мінеральних комплексів, а також дитячу Omega-3 Chewable у вигляді жувальних капсул-рибок з фруктовим смаком. Для тих, хто категорично не переносить запах риб'ячого жиру або прийом звичайних капсул з омега-3 викликає відрижку, можна розглянути прийом ПНЖК у міні капсулах Now Omega-3 mini gels, які набагато легше ковтати.

Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Поділіться своєю думкою про покупку, і компанії в цілому. Тільки так ми зможемо вдосконалити наш сервіс і бути кращими для вас.