067-171-67-47
Категорії
Багато цікавого у нас в Instagram
 

Корисна спеція та потужний природний антиоксидант

Куркума використовується у китайській медицині та индийскій аюрведі протягом кількох тисяч років. Ету яскраво жовту спецію використовують у багатьох традиційних кухнях країн Азії, а також вважають природним антисептиком. Давньоіндійські лікарі називають куркуму «харидра», що у перекладі з санскрита означає «покращуючий вид і колір тіла». Сучасні дослідження підтверджують її ефект, більш того, деякі лікарі використовують куркумін як альтернативу лікарським засобом.

Активну речовину куркумін виділили з куркуми німецькі вчені Фогель та Пеллет'є в 1815 році. Китайські травники використовують куркуму більше 4 тисяч років і знають про її вміння впливати на переміщення життєвої енергії ци. Лабораторні дослідження підтверджують протизапальну і протипухлинну дію куркуміну.

Середи сучасних дієтичних добавок куркумін користується особливою популярністю. Давайте розглянемо, в чому полягає його ефект для здоров'я і які показання до застосування.

Куркумін. Показання до прийому

  • Допомога при хворобах суглобів. Згідно дослідженням, куркумін показав хороші результати при ревматоїдному артриті та остеоартриті. У випробуваній групі людей після прийому додатків істотно знизилися больові відчуття та фактори запалення. Результати виявилися ідентичними дії рецептурних препаратів.
  • Боротьба з окисним стресом. Накопичення вільних радикалів відбувається в результаті впливу факторів навколишнього середовища та побічних продуктів обміну речовин. Цей процес сприяє руйнуванню клітин, розвитку запальних процесів, пухлин, серцево-судинних захворювань та ранньому старінню організму. Деякі рослини, фрукти та овочі містять речовини - антиоксиданти, які можуть нейтралізувати вільні радикали, захищаючи організм від їхньої згубної дії. Куркумін - один з лідерів за антиоксидантною активністю, яка у кілька разів вище, ніж у вітамінів С та Е.
  • Профілактика захворювань дихальних шляхів. Завдяки своїм антиоксидантним і протизапальним властивостям куркума ефективно використовується при лікуванні астми, для перешкоджання набряків легень та зменшення кількості слизу при бронхолегеневих захворюваннях.
  • Профілактика та лікування депресії. Медичні дослідження підтверджують ефективність куркуми як допоміжного засобу при лікуванні депресії різної етіології.
  • Профілактика когнітивних розладів, втрати пам'яті, атеросклерозу, деменції та хвороби Альцгеймера. Куркумін перешкоджає утворенню тромбів та амілоїдних бляшок у сосудах, накопиченню поганого холестерину.
  • Нормалізація метаболізму. Куркумін допомагає розщеплювати жири, корисний при зниженні ваги, підтримує нормальну кількість цукру у крові.
  • Нормалізація травлення й поліпшення стану печінки.

Як досягти максимального ефекту

Суттєво посилює біодоступність куркуміну чорний перець, а саме, його активна речовина - піперин. Він допомагає кращому всмоктуванню куркуміноїдів у кров, забезпечуючи максимальний ефект.

Обираючи дієтичну добавку з куркумою, обов'язково звертайте увагу на вміст куркуміноїдів - активних речовин. Від цього буде залежати ефективність добавки для здоров'я.

Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Поділіться своєю думкою про покупку, і компанії в цілому. Тільки так ми зможемо вдосконалити наш сервіс і бути кращими для вас.