067-171-67-47
Категорії
Багато цікавого у нас в Instagram
 

Що таке вільні радикали?

Якщо говорити дуже просто, не вдаючись до пояснень з точки зору хімічних реакцій, то вільні радикали це причина нашого старіння. Ми старіємо, тому що наше тіло постійно окислюється. 

Наприклад колаген у нашій шкірі... Сам по собі колаген нерухомий, але під дією вільних радикалів він окислюється, а колагенові волокна склеюються між собою і наша шкіра стає в'ялою, у нас з'являються зморшки. Тобто вільні радикали порушують зв'язки молекул у нашому тілі. Вільні радикали утворюються в процесі окислення організму і вони ж підтримують запальні процеси. Вільні радикали це - інфаркти, інсульти, зморшки, біль у суглобах, крихкість кісток...

Чи можна захистити себе від дії вільних радикалів?

Так! В нашому організмі є такі речовини - антиоксиданти (ті, що спиняють окислення). Потрапляючи в організм разом із продуктами харчування, вони нейтралізують дію вільних радикалів. У великій кількості вони містяться у овочах і фруктах червоного, оранжевого, синього і фіолетового кольорів.

Тож їжте більше овочів та фруктів, а також рекомендуємо допомагати організму та вживати добавки, що містять антиоксиданти. Наприклад: Селен, Коензим Q10, Вітаміни А, D, E, Альфа Ліполієва кислота, а також інші комплекси, які можна обрати на сайті перейшовши за посиланням у шапці профілю.

Живіть здорОво разом із NOW!

Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Поділіться своєю думкою про покупку, і компанії в цілому. Тільки так ми зможемо вдосконалити наш сервіс і бути кращими для вас.

Схожі статті

Як захистити імунітет дитини восени

Як захистити імунітет дитини восени