067-171-67-47

Жиророзчинний вітамін А має важливе значення для здоров'я організму. У розвинених країнах дефіцит цього мікронутрієнта зустрічається все рідше і в більшості випадків пов'язаний із певними захворюваннями.

Існує 2 основні форми вітаміну А:

 • ретинол
 • каротиноїди

Ретинол найчастіше міститься у тваринній їжі, у той час як каротиноїди – у рослинній. До останніх належать такі речовини як бета-каротин, зеаксантин, лютеїн та інші. Це провітаміни - попередники вітаміну А, які перетворюються на ретинол лише після того, як потрапляють до організму.

Американська компанія Now випускає широкий асортимент дієтичних добавок з вітаміном А у різних формах та дозуваннях. На нашому сайті ви можете знайти добавки для підтримки зору, такі як лютеїн, бета-каротин та зеаксантин, а також ретинол у чистому вигляді.

Вітамін А Now Foods – для чого потрібен організму

Вживання вітаміну Now Foods А у вигляді дієтичних добавок рекомендовано для вирішення наступних задач:

 1. Зміцнення здоров'я очей, підвищення гостроти зору та темнової адаптації. Наприклад, каротиноїди лютеїн та зеаксантин захищають очі від вільних радикалів, нейтралізують шкідливий вплив синього світла, покращують гостроту зору.
 2. Поліпшення стану слизових оболонок. Вітамін А робить їх непроникними для інфекцій, благотворно впливає на епідерміс та залізистий епітелій, що виробляють слизовий секрет.
 3. Оздоровлення шкіри, профілактика гіперкератозу, вугрів та інших шкірних захворювань.
 4. Посилення імунітету. Імуностимулюючий ефект досягається завдяки активізації фагоцитозу та прискоренню проліферації лейкоцитів.
 5. Вітамін росту – необхідний для виробництва хондроїтинсульфатів, які потрібні для повноцінного росту кісток та інших сполучних тканин.

Добавки Нау з ретинолом та каротиноїдами складені на основі органічних, чистих компонентів, сертифікованих та перевірених у власних лабораторіях компанії. Вітамін А також включений практично у всі вітамінно-мінеральні комплекси Now Foods.

Якщо організму для підтримки здоров'я не вистачає корисних елементів, на допомогу приходять вітамін А від бренду Нау Фудс. Він регулює обмінні процеси, зміцнює нервову систему, бере участь у формуванні кісткового скелета, захищає від інфекцій.

Як зрозуміти, що вам не вистачає вітаміну А

Організм не змусить довго чекати. Так якщо ваша шкіра відчуває дефіцит вологи, волосся схильні до сухості, слабкі нігті, проблеми із зором – цілком імовірна нестача вітаміну А. Даний елемент жиророзчинний, виступає у формі ретиноїдів (тварини) або β-каротину (рослинний).

Навіщо вживати вітамін A Now Foods

Основним джерелом вітаміну А є продукти тваринного походження: печінка, яєчні жовтки, вершкове масло, молочні продукти. Бета-каротин міститься у листових овочах, моркві. Але не завжди ми вживаємо необхідні продукти в достатній кількості, або порушується результат засвоєння. Це викликає нестачу ретинолу. Поповнити дефіцит речовини допоможе вітамін а now foods. Його дія спрямована на вирішення наступних задач:

 • знижує ризик втрати зору;
 • корисний для шкіри: стимулює вироблення колагену, оновлює клітини шкіри, зволожує, регулює вироблення шкірного сала, лікує вугровий висип;
 • важливий для імунної системи, бере участь у синтезуванні лейкоцитів, виробленні антитіл, в утворенні нових клітин шкіри та слизових оболонок;
 • необхідний для дітородної функції (жінкам при вагітності, чоловікам для вироблення повноцінних, швидко рухливих сперматозоїдів.)

При виборі будь-якого вітамінного комплексу, не важливо скільки коштує препарат, оцінюйте як стан здоров'я, а й рекомендації лікарів. Можна вітамін а нау фудс призначити собі самостійно, але в цьому випадку треба вивчити всі протипоказання, адже це ціна здоров'я.

Де купити в Україні вітамін А Нау Фудс

Для вирішення проблем та потреб здоров'я вітамін А Нау Фудс купити в Україні рекомендуємо на сайті https://multivitamin.com.ua/. Переваги покупки в інтернет-магазині:

 • оригінальна сертифікована продукція експортної якості;
 • доступні ціни (продаж без посередників);
 • консультація спеціаліста;
 • широкий вибір препаратів для здоров'я.

Вибір доставки товару до міст України проводиться за бажанням клієнта. Замовлення можливе з міст Київ, Харків, Кривий Ріг, Львів, Івано-Франківськ, Хмельницький, Запоріжжя, Дніпро, Одеса. Вітамін а now foods купити на сайті доступно у будь-який час. Якість продукції гарантована, адже ми офіційні дистриб'ютори компанії Now Foods.